Popup Dialog (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
