Popup Dialog (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Other
nl: Andere

en: Delay
nl: Vertraging

en: About
nl: Over
