Popup Dialog (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Enabled
ar: مفعل

en: Views
ar: الرؤى

en: Other
ar: آخر

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Blocks
ar: الصناديق
