Popup Dialog (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Other
ca: Altres

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Delay
ca: Retard

en: Blocks
ca: Blocs

en: Time interval
ca: Interval de temps
