Popup Dialog (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Other
cy: Arall

en: Arguments
cy: Argiau

en: Blocks
cy: Blociau
