Popup Dialog (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Views
eu: Bistak

en: Other
eu: Bestea

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Blocks
eu: Blokeak
