Popup Dialog (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Enabled
ja: 有効

en: Views
ja: ビュー

en: Other
ja: その他

en: Arguments
ja: 引数

en: Delay
ja: 遅延

en: Blocks
ja: ブロック

en: Time interval
ja: 間隔
