Popup Dialog (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Enabled
jv: Urip

en: Views
jv: View

en: Other
jv: Liyané

en: Blocks
jv: Blok
