Popup Dialog (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Other
ka: სხვა

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Blocks
ka: ბლოკები
