Popup Dialog (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Views
lv: Skati

en: Other
lv: Citi

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Blocks
lv: Bloki
