Popup Dialog (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Other
nn: Andre

en: Arguments
nn: Argument

en: Blocks
nn: Blokkar
