Popup Dialog (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Enabled
fa: فعال

en: Views
fa: نماها

en: Other
fa: ساير

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Blocks
fa: قالبک‌ها
