Popup Dialog (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Views
ps: ليدنې

en: Other
ps: نور

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Blocks
ps: غونډونه
