Popup Dialog (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Enabled
sk: Povolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Other
sk: Ostatné

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Blocks
sk: Bloky
