Popup Dialog (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Enabled
ur: فعال

en: Views
ur: ویوز

en: Blocks
ur: بلاکس
