Popup Dialog (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Enabled
vi: Bật

en: Other
vi: Khác

en: Arguments
vi: Tham số

en: Blocks
vi: Khối
