Popup Dialog (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Views
bg: Изгледи

en: Other
bg: Други

en: Blocks
bg: Блокове
