Popup Dialog (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Other
bo: གཞན

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
