Popup Dialog (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Enabled
es: Activado

en: Views
es: Vistas

en: Other
es: Otro(s)

en: Arguments
es: Argumentos

en: Delay
es: Retraso

en: Blocks
es: Bloques

en: Time interval
es: Intervalo de tiempo
