Popup Dialog (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Views
fi: Näkymät

en: Other
fi: Muu

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Time interval
fi: Aikaväli
