Popup Dialog (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Enabled
is: Virkjað

en: Other
is: Annað

en: Blocks
is: Blokkar
