Popup Dialog (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Enabled
gl: Activado

en: Views
gl: Vistas

en: Other
gl: Outro

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Blocks
gl: Bloques
