Popup Dialog (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Enabled
he: מופעל

en: Views
he: היבטים

en: Other
he: אחר

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Blocks
he: בלוקים
