Popup Dialog (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Blocks
hr: Blokovi
