Popup Dialog (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Views
hu: Nézetek

en: Other
hu: Egyéb

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Time interval
hu: Időintervallum
