Popup Dialog (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Enabled
id: Aktif

en: Views
id: View

en: Other
id: Lainnya

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Blocks
id: Blok

en: Time interval
id: Interval waktu
