Popup Dialog (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Enabled
is: Virkt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Arguments
is: Rök

en: Blocks
is: Blokkir
