Popup Dialog (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
