Popup Dialog (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Views
lt: Vaizdai

en: Other
lt: Kiti

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Blocks
lt: Blokai
