Popup Dialog (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Blocks
mn: Хавтангууд
