Popup Dialog (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Enabled
oc: Activat

en: Views
oc: Vistas

en: Other
oc: Autre

en: Blocks
oc: Blòts
