Popup Dialog (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Enabled
pl: Włączone

en: Views
pl: Widoki

en: Other
pl: Inne

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Blocks
pl: Bloki

en: Time interval
pl: Interwał czasowy
