Popup Dialog (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Blocks
sq: Blloqet
