Popup Dialog (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Blocks
ta: பகுதி
