Popup Dialog (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Views
th: ดู

en: Other
th: อื่นๆ

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Blocks
th: บล็อค
