Popup Dialog (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Enabled
tr: Etkin

en: Views
tr: Görünümler

en: Other
tr: Diğer

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Delay
tr: Gecikme

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Time interval
tr: Zaman aralığı
