Popup Dialog (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Views
uk: Види

en: Other
uk: Інше

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Delay
uk: Затримка

en: Blocks
uk: Блоки

en: Time interval
uk: Інтервал часу
