Popup entity (1.0.0) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Position
eo: Loko

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
