Popup entity (1.0.0) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Top
et: Ülesse

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Active
et: Aktiivne

en: Bottom
et: Alumine

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Position
et: Asukoht

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Translations
et: Tõlked

en: Language code
et: Keele kood

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri
