Popup entity (1.0.0) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Top
is: Toppur

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Active
is: Virkt

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Position
is: Staðsetning

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Language code
is: Tungumálskóði
