Popup entity (1.0.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Visibility
kk: Көріну

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Language code
kk: Тілдің коды
