Popup entity (1.0.0) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Top
ar: الأعلى

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Active
ar: نشط

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Position
ar: الوضع

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID
