Popup entity (1.0.0) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Top
ast: Cimeru

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
