Popup entity (1.0.0) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Top
be: Верх

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Bottom
be: Знізу

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Translations
be: Пераклады

en: Language code
be: Код мовы

en: Popup
be: Выкідны
