Popup entity (1.0.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Language code
bn: ভাষা কোড
