Popup entity (1.0.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
