Popup entity (1.0.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Top
cs: Nahoru

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Active
cs: Aktivní

en: Bottom
cs: Dole

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Position
cs: Pozice

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Translations
cs: Překlady

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Administrative title
cs: Administrativní název
