Popup entity (1.0.0) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Active
cy: Gweithredol

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Position
cy: Lleoliad

en: Authoring information
cy: Awduro gwybodaeth

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: Language code
cy: Côd yr iaith
