Popup entity (1.0.0) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Top
el: Κορυφή

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Active
el: Ενεργό

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Position
el: Θέση

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος
