Popup entity (1.0.0) - en to es translation catalogue (29 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Actions
es: Acciones

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Center
es: Centrado

en: Settings
es: Configuración

en: Top
es: Superior

en: View
es: Ver

en: Display
es: Presentación

en: Created
es: Creado

en: Active
es: Activo

en: Bottom
es: Inferior

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Position
es: Posición

en: Authoring information
es: Información de autoría

en: Middle
es: Enmedio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Changed
es: Modificado

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Translations
es: Traducciones

en: Language code
es: Código de idioma

en: Popup
es: Emergente

en: Administrative title
es: Título administrativo

en: Breakpoints
es: Saltos de pantalla (breakpoints)
